SRPSKE SUDIJE U CENTRU PAŽNJE: Dva penala u 90+, crveni i poništen gol Kejna - Englezi slavili sa bele tačke!

liga nacije

Do njega su došli golom iz penala u 90. minutu, a Islanđani su samo dva minuta kasnije imali identičnu priliku za gol.

Fudbaleri Engleske pobedili su danas u gostima reprezentaciju Islanda sa 1:0, na startu najjače divizije Lige nacija.

Pobednički gol postigao je Rahim Sterling sa jedanaesterca u 90. minutu.

Island je samo tri minuta posle tog gola imao veliku šansu da izjednači, pošto je srpski sudija Srđan Jovanović pokazao na belu tačku na drugoj strani, ali je Birkir Bjarnason promašio penal.

Oba tima su meč završila sa igračem manje na terenu - prvo je isključen Kajl Voker, a potom i Sverir Ingason.

Sredinom prvog poluvremena srpske sudije su poništile čist gol Hari Kejna.

Fudbaleri Crne Gore pobedili su danas u gostima Kipar sa 2:0, u utakmici prvog kola C divizije Lige nacija. Oba pogotka postigao je Stevan Jovetić, u 60. i 73. minutu.

U Ligi C odigrana su još dva meča u terminu od 18.00 - Luksemburg je u gostima pobedio Azerbejdžan sa 2:1, dok je Gruzija takodje u gostima slavila protiv Estonije sa 1:0.

Ranije danas u Ligi C, Severna Makedonija je pobedila Jermeniju sa 2:1, dok je u Ligi D Gibraltar bio bolji od San Marina sa 1:0.