BRUKA SRBIJE U LETONIJI: Orlići jedva izvukli živu glavu, ništa od Evropskog prvenstva

kvalifikacije za ep

Sad im "visi" plasman za Evropsko prvenstvo

Objavljeno: 18:04h

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije igrala je danas nerešeno 2:2 sa Letonijom u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

Srbija je izbegla debakl na gostovanju Letoniji u Jelgavi, pošto je domaći tim imao dva gola prednosti na poluvremenu.

Letonija je vodila sa 2:0 golovima Kristapsa Liepe u sedmom i Marka Regze u 16. minutu.

Erhan Mašović je prvo u 50. minutu smanjio zaostatak, a potom je Luka Adžić iz penala u 66. izjednačio i postavio konačan rezultat.

Srbija posle sedam igranih utakmica ima osam bodova i daleko je od plasmana na kontinentalni šampionat.

Rusija vodi na tabeli sa 14 uz utakmicu manje, dok drugoplasirana Poljska ima 10 i čak dva meča manje od Srbije.

Osam ima i Bugarska uz dve utakmice manje, a slede Estonija i Letonija sa po tri boda.

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije će narednu kvalifikacionu utakmicu igrati u utorak kao domaćin protiv Bugarske.