BRĐANI IZ BEOGRADA SRAVNILI ZLATIBOR PETARDOM: U Novom Pazaru pobednik rešen u 92. minutu!
FK Inđija, ilustracija, Foto: Printscreen/Youtube

superliga, 4. kolo

Nastavljeno takmičenje u srpskom prvenstvu

Objavljeno: 21:28h

Čukarički nastavlja da gazi redom u Superligi, a njegovu moć je osetio novajlija Zlatibor iz Čajetine koji je potučen do nogu na svom terenu 5:1.

Ekipa Aleksandra Veselinovića je ponovo igrala sjajno i postigla 2 gola već u prvih deset minuta utakmice. Ostojić je pogodio u 4, Ndiaje u 7, a u 8. minutu je Vukić smanjio zaostatak Zlatibora.

Dodao je Čukarički gas u drugom poluvremenu i sa još dva gola prelomio utakmicu u svoju korist. Pogodio je Okehi u 46. minutu, a osam minuta kasnije je Docić bio siguran sa bele tačke. U strelce se u 90. minutu upisao i Kovač.

Radnički iz Niša je uspeo da upiše minimalnu pobedu na svom terenu protiv Mačve, a strelac jedinog gola je bio Nemanja Kojić

Trijumf u gostima je ostvario i Javor i to protiv Novog Pazara 3:2.

Delimeđac je u šestom minutu doneo prednost domaćinu, a onda je usledio preokret. Pogađali su Mladenović u 15. i Pavišić u 29. minutu. Do kraja poluvremena domaćin je izjednačio, pošto je strelac bio Dragutinović u 45. minutu.

Delovalo je kao da će bodovi biti podeljeni, a pobedonosni pogodak u 92. minutu postigao je Rušević.

Fudbaleri Inđije pobedili su na svom terenu ekipu Napretka sa 1:0, u utakmici četvrtog kola Superlige Srbije.

Indjija je upisala prvu pobedu u novoj sezoni, a gol vredan tri boda postigao je Miljan Ilić sa penala u 25. minutu.

Oba tima posle četiri odigrana kola imaju po tri boda.

Fudbaleri Indjije u narednom kolu gostuju Partizanu, dok Napredak dočekuje Vojvodinu.

Superliga Srbije, 4. kolo:

Petak

Crvena zvezda – Spartak Subotica 3:2

Subota

Inđija – Napredak 1:0 (1:0) (Ilić 25p)

Radnik – Partizan 0:2 (0:0) (Asano 62, Sadik 90)

Radnički Niš – Mačva 1:0 (1:0) (Kojić 27)

Zlatibor – Čukarički 1:5 (1:2) (Vukić 8 – Ostojić 4, Ndiaje 7, Okehi 46, Docić 54 (p), Kovač 90+1)

Novi Pazar – Javor 2:3 (2:2) (Delimeđac 6, Dragutinović 40 – Mladenović 15, Pavišić 29, Rušević 90+2)

Nedelja

18:00 Bačka – TSC 20:00 Metalac – Proleter 20:00 Rad – Voždovac 20:00 Vojvodina – Mladost