Sikima sa skoro 40 godina još uvek rešeta: Ušao na poluvremenu i sa 2 gola obezbedio opstanak svojoj ekipi! (VIDEO)

VETERAN

Domžale su tom pobedom osigurale opstanak

Nekadašnji napadač Crvene zvezde Predrag Sikimić (38) postigao je dva gola u pobedi Domžala nad Aluminijom u gostima rezultatom 5:2 (0:2).

Domžale su tom pobedom osigurale opstanak na dva kola pre kraja s obzirom na to da Triglavu, koji je na mestu sa kojeg se ide u baraž, pobegao osam bodova.

Sikimić je u igru ušao u 46. minutu i već u 54. je postigao gol za 2:2, jer su Domžale gubile na poluvremenu sa 2:0.

Tada je na scenu stupio Jakupović koji je sa dva gola za osam minuta u potpunosti preokrenuo utakmicu, da bi Srbin u 81. postavio konačan rezultat.

Zanimljivo, Sikimiću su ovo prvi golovi u dresu Domžala u koje je na polusezoni stigao iz Tabor Sežane. Prethodno je u dresu tog tima postigao čak 12, tako da je popularni Sikima ove sezone na fantastičnoj brojci od 14 pogodaka.