EL GRANDE SINIŠA: Miha posle velikog preokreta srušio svoj Inter - ova Bolonja je sve samo ne običan tim!

SERIJA A, 30. KOLO

Nakon ovog kola, Bolonja se nalazi na 9. mestu sa 41. bodom i još uvek ima šanse za Evropu, dok je Inter ostao na trećoj poziciji.

Siniša Mihajlović i Bolonja prave čuda po Seriji A.

Na gostovanju Interu u 30. kolu šampionata Italije, srpski stručnjak je još jednom pokazao da je rođeni pobednik i posle preokreta rastužio bivši klub slavivši sa 1:2 (1:0).

Poveli su domaći golom fantastičnog Lukakua u 22. minutu, što je bio konačan rezultat prvog poluvremena.

Nastavak meča doneo je Hičkokovski rasplet, pa je prvo Sorijano pocrveneo i ostavio svoje igrače na cedilu, pa su tada svi već videli pobedu Intera, koji je nekoliko minuta kasnije imao priliku da dokusuri rivala.

Lautaro Martinez je izveo najstrožu kaznu i promašio, što će kasnije i odlučiti susret.

Igrač odluke je bio Juvara koji je nedugo po ulasku u igru izjednačio rezultat i uneo dramu u meč, a Bastoni je zaradio crveni karton i tako dao Bolonji dodatni vetar u leđa koji je iskoristio Berou pogotkom deset minuta pre kraja meča za veliku pobedu Bolonjeza.