ŠAMPIONSKI LIVERPUL: Luka video svu lepotu Klopove ekipe, Crveni na jedan korak od dugo čekane titule!

31. kolo premijer lige

Fenomenalna partija

Fudbaleri Liverpula pobedili su večeras na svom terenu ekipu Kristal Palasa sa 4:0, u utakmici 31. kola Premijer lige, i tako stigli na korak od osvajanja titule.

Liverpul je prvi na tabeli sa 86 bodova i već sutra bi mogao da proslavi prvu titulu posle 30 godina ako Mančester siti ne pobedi Čelsi. Ukoliko se to ne dogodi, klub s Enfilda će narednu priliku imati baš u duelu protiv Sitija.

Na drugoj strani, Kristal Palas je deveti tim Premijer lige sa 42 osvojena boda.

Liverpul je poveo u 23. minutu sjajnim pogotkom Trenta Aleksandera Arnolda iz slobodnog udarca, a na 2:0 povisio je Mohamed Salah u 44. minutu, na asistenciju Fabinja.

Seriju lepih pogodaka na Enfildu nastavio je Fabinjo u 55. minutu, a tačku na ovaj meč stavio je Sadio Mane u 69. minutu.

Naš Luka Milivojević je igrao od 66. minuta, ali Palasu nije bilo pomoći.