Ne može Hetafe bez Nemanje Maksimovića! Ludnica u Valensiji u poslednjim sekundama!
FK Granada - slavlje, Foto: Profimedia

Primera, 28. kolo

Granada je sve bliža mestu koje vodi u Ligu Evrope

Objavljeno: 00:04h

Primera se konačno vratila posle pauze zbog koronavirusa!

Fudbaleri Granade pobedili su na svom terenu Hetafe sa 2:1, u utakmici 28. kola španskog prvenstva.

Hetafe je poveo u 20. minutu golom Davida Timora, a domaći su preokrenuli i pobedili zahvaljujući dvostrukom strelcu Karlosu Fernandesu, koji je postigao golove u 70. i 79. minutu.

Granada je ostvarila 12. pobedu i osma je na tabeli sa 41 bodom, a Hetafe je pretrpeo osmi poraz i zauzima peto mesto sa 46 bodova.

Srpski reprezentativac Nemanja Maksimović nije igrao na ovom meču zbog akumuliranih žutih kartona još pre korone.

U drugom meču dana Valensija i Levante odigrali su nerešeno 1:1 (0:0), ali oba pogotka viđena su od 90. do 98. minuta utakmice.

Povela je Valensija preko Rodriga, da bi u osmom minutu sudijske nedoknade Melero bio precizan sa bele tačke za neverovatan remi u jednom od gradova koje je koronavirus najteže pogodio.

Primera, 28. kolo Granada – Hetafe 2:1 (0:1) (Dakonam (AG) 70, Fernandes 79 – Timor 20)

Valensija - Levante 1:1 (0:0)