DVA PENALA, ČETIRI GOLA: Zvezda na krilima pobede nad Radom napada Totenhem!
Zvezda - Rad, Foto: Starsport©

superliga

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste uz naš lajv-blog

Objavljeno: 22:10h

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Rad na Marakani rezultatom 2:1 i tako nastavili poteru za novom titulom na uspešan način.

Od samog početka se činilo da je pre crveno-belima rutinski posao, ali kako je meč odmicao Građevinari su stvarali šanse i bili solidan rival.

Već u šestom minutu domaćina u vođstvo dovodi Pavkov koji koristi jedan odbitak posle šuta Marka Marina.

1 / 5 Foto: Starsport©

Momenat o kojem će se polemisati odigrao se u 38. minutu kada je Milan Rodić pao posle duela sa golmanom Dušanom Markovićem, a sudija pokazao na belu tačku. Nova sporna odluka. Marin je potom bio siguran.

U nastavku meča je sve bilo mirno se do 66. minuta kada je Bjedov pao posle duela sa Popovićem, a arbitar pokazaо na belu tačku. Rad je tada smanjio na 2:1, a sve dileme rešava Marko Gobeljić pogotkom u 76. minutu.

Sudija na ovom meču bio je Đorđe Maksimović.

Pred meč je gledaocima predstavljen i trofej Interkontinentalnog kupa.

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste uz naš lajv-blog!

MEČ JE GOTOV!

80' Dobra prilika za Pankova, ali ostaje 3:1. Prebacio je gol glavom iako je ostao sam na pet metara.

76' Sada je sve gotovo. Prvenac Marka Gobeljića u ovoj sezoni.

73' Umesto Tomanea ulazi Van la Para.

65' Popović ruši Bjedova! Penal za Rad! Pogađa Perendija! 2:1! Opet, procenite sami da li se ovde radi o faulu.

58' Utihnula je utakmica ponovo. Dosta promena u tempu gledamo.

51' Busnić je sada mesarski startovao na Tomanea na sredini terena i dobio žuti karton. Zaista brutalan start.

MEČ JE NASTAVLJEN!

45' GOTOVO JE PRVO POLUVREME!

39' Penal za Zvezdu! Pao je Rodić, a da li je bilo kontakta sa Markovićem, nismo sigurni! Siguran je Marko Marin!

37' Sada Mateo Garsija uleće u kazneni posle zaloma ka sredini, ali mlak udarac.

36' Kakva prilika za Zvezdu! Centrirao je Marin iz kornera, ali Pavkov šalje loptu preko gola!

35' Vulić je lepo promešao odbranu Rada, dodao do Marina, pa ovaj do Rodića, ali centaršut ne stiže do Pavkova.

30' Pokušava Rad da napadne, ali je za sad bezopasan.

24' Živković je sada lepo povukao kontru i centrirao, ali ispred Ilića interveniše Milan Rodić.

18' Centaršut Miloševića pa volej Trifunovića! Umalo gol za goste!

14' Situacija na meču je takva da je pitanje momenta kada će crveno-beli da postignu još jedan gol.

6' GOOOOOOOOOOOOL!!! Već vodi Zvezda. Šutirao je Marin, Marković odbranio, a na odbitak natrčao Milan Pavkov.