GOLČINA KAKVU MARAKANA DUGO NIJE VIDELA: Inđija povela protiv Zvezde - ova bomba dugo će se pamtiti!
Branislav Tomić daje golčinu, Foto: Printscreen

MAJSTORIJA!!!

Borjan je bio nemoćan, iako je šut bio sa preko 30 metara

Hladan tuš na Marakani, i to na proslavi 25 godina od uspostavljanja navijačke grupe Heroes.

U 35. minutu prvog poluvremena dogodio se momenat koji će se dugo prepričavati, bar u Inđiji.

Naime, fudbaler gostujućeg sastava Branislav Tomić naišao je na jedan odbitak posle kornera i sa preko 30 metara "zategao" ka Borjanovom golu.

Lopta je prošla pored nekoliko fudbalera i završila u mreži na divan način, tako da ni ove sezone dobro raspoloženi golman crveno-belih nije mogao da uradi ništa.

Zbog ovog maestralnog pogotka Inđija je na poluvreme otišla sa nenadanom prednošću od 1:0.