MOLDE ODMAH DEMONSTRIRAO SILU: Izgleda da nema ništa od ispunjenja želje Grobara da idu u Grčku kod braće!

ubedljiva pobeda norvežana

Ogrmonih tri nula iz prvog meča

Eventualni protivnik Partizana u plej-ofu ekipa Moldea, napravila je veliki korak ka završnoj rundi kvalifikacija.

Norveški tim koji je u prethodnoj rundi eliminisao Čukarički, stekao je gotovo nedostižnu prednost protiv Arisa – 3:0 (2:0).

Tim koji je formirao Ole Gunar Solskjer je za samo pet minuta prvog poluvremena stekao ogromnu prednost. Međutim, na primeru Norvežana se nije pokazalo da je 2:0 “najopasniji rezultat”. Čuvali su stečeno do finiša, kada su zadali završni udarac Solunjanima.

Sjajan, ali i čudan meč viđen je u Tunu. Moskovski Spartak je za samo sedam minuta u prvom delu stekao dva gola viška. Isto toliko vremena u nastavku, bilo je potrebno švajcarskoj ekipi da izjednači. Ipak, Bakajev je drugim golom na meču doneo pobedu Spartaku pred revanš na Otkritje Areni.

Nekadašnji svetski šampion Andre Širle nije baš dobro debitovao u dresu Spartaka. Nemac je ušao u igru u 60, a šest minuta kasnije je promašio penal.