MILOŠ JOJIĆ OSTAO BEZ TITULE: Galatasaraj u direktnom duelu pobedio Bašakšehir i ostao šampion Turske!
Galatasaraj je odbranio titulu u Turskoj, Foto: EPA/Tolga Bozoglu

Novi-stari prvaci

Fudbaleri Galatasaraja odbranili su šampionsku titulu, pošto su na svom terenu pobedili direktnog konkurenta Bašakšehir sa 2:1.

Bašakšerhir je poveo u 17. minutu golom Riada Bajića, a domaći su izjednačili golom Sofijana Fegulija u 47. minutu. Pobedu Galatasaraju doneo je Henri Onjekuru u 64. minutu.

Kolo pre kraja Galatasaraj ima 69 bodova, tri više od Bašakšehira, ali i bolji međusobni skor.

Tako je naš Miloš Jojić ostao bez titule u Turskoj.

1 / 5 Foto: EPA/Erdem Sahin

Galatasaraj je osvojio rekordnu 22. šampionsku titulu.