DINAMO KAO DA JE UBO PREMIJU: Vranje i Banjica slave opstanak, Bačka i Zemun ispali iz Superlige!
Fudbaleri Dinama iz Vranja, Foto: Printscreen Youtube

PLEJ-AUT SUPERLIGE SRBIJE

Premiju na lutriji dobio je Dinamo iz Vranja

U narednoj sezoni Superlige Srbije neće biti Zemuna i Bačke.

To je rasplet poslednjeg kola plej-auta koje je bilo više nego uzbudljivo.

Premiju na lutriji dobio je Dinamo iz Vranja koji je slavio minimalnim rezultatom u Bačkoj Palanci i tako izbacio Bačku iz elite. Pobedom su Vranjanci obezbedili baraž za opstanak u Superligi u kome će im rival biti Inđija.

U gradskom derbiju, Rad i Zemun su odigrali bez pobednika - 1:1. Zemuncima je samo pobeda obezbeđivala opstanak i bili su na pragu trijumfa pošto je su poveli u 42. minutu golom Vučića sa penala. Remi Radu je doneo veteran Miloš Trifunović u 62. minutu.

U utakmicama bez rezultatskog značaja, Radnik je savladao Mačvu sa 3:0, a Spartak Voždovac sa 2:1.