LUDNICA U LIGI ŠAMPIONA: Ljubimac Grobara Leonardo sam okrenuo protivnika i spakovao mu četiri gola!
Leonardo da Silva Souza, Foto: Printscreen/Youtube/Meteo Centar

SJAJNO

Bivši napadač Partizana Leonardo sjajno igra ove sezone u dresu Al Vahde.

Odličnu formu potvrdio je i na meču azijske Lige šampiona. Ljubimac Grobara je sam izrežirao preokret svog tima za pobedu nad Al Rajanom kojom se Al Vahda probila na prvo mesto grupe B takmičenja najbolji azijskih klubova.

Do utakmice u Ligi šampiona, brazilski fudbaler je na kontu imao 11 golova i devet asistencija u 18 utakmica na svim frontovima. Al Rajan je vodio sa 2:0, pa je Leonardo smanjio na 2:1.

Gosti iz Katara su zatim imali 3:1 na poluvremenu, a onda je usledio tajfun Leonardo. Prvo je u 56. minutu smanjio na 2:3, u 82. je izjednačio na 3:3, a kao šlag na tortu došao gol u 89. minutu za preokret i trijumf Al Vahde.