PARTIZAN JE U TOTALNOM NOKDAUNU: Spartak posle preokreta uništio crno-bele u Beogradu!
Žarko Lazetić na ispitu, Foto: Starsport©

27. kolo superlige srbije

Sva dešavanja sa meča mogli ste da pratite na našem lajv-blogu

Objavljeno: 17:14h

Novi udarac za crno-bele - fudbaleri Spartaka su savladali Partizan rezultatom 3:1 i tako mu naneli treći vezani poraz u Superligi Srbije.

Počeleo je idealno za izabranike Žarka Lazetića, jedan od defanzivaca Spartaka je igrao rukom, a sudija Milovanović pokazao je na belu tačku. Rikardo je rutnski materijalizovao penal.

Subotičane nije obeshrabrio rano primljen gol, već su krenuli ka golu Stojkovića. Denković je sjajnim šutem sa distance matirao golmana crno-belih i šokirao Partizan.

Uvodni minuti drugog poluvremena doneli su potpuni preokret za Spartak. Posle jedne ubačene lopte u kazneni prostor domaćina Đenić je iskoristio smušenu reakciju odbrane Partizana i lagano je matirao Stojkoivća.

Tačku na i stavio je Obradović u 93. minutu posle odlične kontre i pravoremenog pasa Denkovića.

Ovo je treća vezana pobeda za Spartak, koji je danas prikazao mnogo bolji fudbal i zasluženo je došao do trijumfa slavio.

Sva dešavanja sa meča možete pratite na našem lajv-blogu

KRAJ: Partizan - Spartak 1:3

94. minut - GOOOL! Obradović posle aistencije Denkovića stavlja tačku na ovu utakmicu i donosi pobedu Spartaku!

81. minut - Ponovo je Zakarić, ali brani Ostojić.

63. minutu - Pokušao je Zakraić iz daleka, ali šut nije bio dovoljno precizan.

55. minut - Žarko Lazetić je izvršio i poslednju izmenu, na terenu je Kosović umesto Šćekića.

52.minut - Velika prilika za goste - Denković pogađa prečku.

50. minut - GOOOOOOOL!!! Vodi Spartak!!! Potpuni preokret za ekipu iz Subotice - Đorđe Denić je iskorstio smušenu odbranu Partizana i matirao je Stojkovića.

48. minut - Tošić je napravio dar-mar u kaznenom prostoru, pa uposlio Zakarića koji je bio neprecizan

Poluvreme: Crno-beli su poveli golom Rikarda sa penala, a Denković je deset minuta kasnije izjednačio rezultat

42. minut - Spartak je bolji rival na stadionu Partizana, ali rezultat je i dalje 1:1

34. minut - Novi pokušaj Denkovića, međutim Stojković je ovoga puta bio spreman

28. minut - Umesto Nemanje R. Miletića na terenu je mladi Šehović, kao i Zoran Tošić koji je ušao umesto Danila Pantića

26. minut - Poluprilika za ekipu gostiju, samo korner za Subotičane

18. minut - GOOOL: Zvezdino dete, a sada igrač Subotičana, vezista Stefan Denković izjednačuje na 1:1

15. minut - Tufegdžić je bio u prilici za Spartak, ali je u poslednjem trenutku Miletić izbacio loptu van terena, a i sudija je digao zastavicu za ofsajd

8. minut - GOOOL: Rikardo je siguran sa bele tačke!

7. minut - Penal za Partizan. Denković je igrao rukom u kaznenom prostoru

4. minut - Zakarić je oprobao svoj udarac iz daljine koji završava pored gola

15:00 - Počeo je meč

14:30 - Zagrevanje obe ekipe

14:00 - Poznati su sastavi za današnji meč

Lazetić je uvrstio u prvih 11 Nemanju Nikolića, iako ga je u Kurševcu zbog nedoličnog ponašanja zamenio već u 30. minutu.

PARTIZAN: Stojković – N. R. Miletić, Valijente, Pavlović, N. G. Miletić – Šćekić, Zdjelar, Zakarić, Pantić – Nikolić, Rikardo. Klupa: Kljajić, Šehović, Smiljanić, Kosović, Stevanović, Đerlek, Tošić. Trener: Žarko Lazetić.

SPARTAK Ostojić – Tekijaški, Kerkez, Otašević, Milošević – Glavčić, Maričić – Tufegdžić, Đenić, Denković – Obradović. Klupa: Spartak: Lučić, Torbica, Đorđevioć, Dunđerski, Vukčević, Tripković, Mladenović.