KOLAROV NASTAVIO DA REŠETA: Kapiten Srbije rastužio Mihajlovića!
Novi gol za Kolarova, Foto: AP

serija a, 24. kolo

Siniša Mihajlović je srušio jedan svoj bivši tim kao trener sa Bolonjom, ali nije i drugi.

Roma je pobedila Bolonju u poslednjoj utakmici 24. kola Serije A sa 2:1.

U 55. minutu Helander je srušio El Šaravija, pa je domaćin dobio jedanaesterac. Penal je u gol pretvorio Aleksandar Kolarov, postigavši svoj sedmi gol u ovom prvenstvu.

Pitanje pobednika odlučeno je u 73. minutu. Danijele De Rosi je odlično centrirao, a Federiko Facio je volejem zahvatio loptu i poslao je u mrežu Skorupskog, 2:0 za Romu.

Bolonja je uspela da postigne gol, to je bilo u 84. minutu, kada je Sansone, nakon solo prodora, pogodio levi donji ugao Olsenovog gola.

Roma je sada peta sa 41 bodom, dok je Bolonja u zoni ispadanja, na 18. mestu sa 18 bodova.