Napoli na turbo pogon savladao Sampdoriju za 60 sekundi, Kjevo i dalje na dnu!
Napoli je na svom terenu bio bolji od Sampdorije, Foto: EPA

SERIJA A, 22. KOLO

Ranije danas Empoli i Kjevo odigrali su nerešeno 2:2

Fudbaleri Napolija pobedili su večeras na svom terenu Sampdoriju sa 3:0, u utakmici 22. kola italijanskog prvenstva.

Napoli je poveo u 25. minutu golom Arkadijuša Milika, a samo minut kasnije prednost je udvostručio Lorenco Insinje. Konačan rezultat postavio je Simone Verdi u 89. minutu iz jedanaesterca.

Napoli je vezao četiri utakmice bez poraza i posle 16. pobede u prvenstvu zauzima drugo mesto na tabeli sa 51 bodom, osam manje, ali i utakmicom više od Juventusa. Šampion Italije večeras igra protiv Parme.

Sampdorija je šesta na tabeli sa 33 boda.

Ranije danas Empoli i Kjevo odigrali su nerešeno 2:2.