ZATO KOŠTA 75 MILIONA, A KLOP BI GA PLATIO I VIŠE: Alison je u 92. minutu odbranio nemoguće za prolaz Liverpula!
Alison Beker je odbranom u 92. minutu doneo Liverpulu prolaz u nokaut fazu, Foto: Printscreen/Twitter/@VintageSalah

Div među stativama

Brazilac je dokazao na delu zašto je najskuplje plaćeni golman u istoriji

Objavljeno: 10:07h

Mohamed Salah jeste postigao gol koji je doneo Liverpulu prolaz u nokaut fazu Lige šampiona, ali je apsolutni heroj golman Alison Beker.

Najskuplje plaćeni čuvar mreže na svetu je u 92. minutu utakmice odbranio zicer Drisu Mertensu i na taj način doneo pobedu od 1:0 svojoj ekipi.

Brazilac je pokazao zašto je plaćen 75 miliona evra kada je sa svega 5 metara odbranio udarac Belgijanca i može se reći tako već otplatio svoj dolazak na "Enfild".

- Da sam znao da je Alison ovako dobar, duplo više bih ga platio. To nije bila jedina odbrana, bio je izvanredan. Nemam reči... On je naš spasilac - svestan je bio i Jirgen Klop posle meča kome duguje zahvalnost.