SVET UMIRE OD SMEHA ZBOG GOLMANA BOKE: Čuvar mreže se pretvorio u napadača sedam minuta pre kraja meča!
Esteban Andrada preuzeo stvari u svoje ruke, Foto: AP

KAKAV CAR

Ovo u evropskom fudbalu bukvalno nije moguće

Fudbaleri River Plejt osvojili su Kopa libertadores, pošto su posle produžetaka i preokreta u Madridu pobedili Boka Juniors sa 3:1 u drugoj utakmici finala, a tokom utakmice posebno je 'blistao' golman Boke.

Završnicu lude, lude utakmice obeležilo je beznađe golmana Andrade.

Bokin čuvar mreže očajavao je posle gola Kintera u 109. minutu, posle čega je malo poranio sa jurnjavom u protivnički šesnaesterac.

Esteban Andrada je previše rizikovao jer je čak pet minuta pre kraja krenuo ka rivalskom šesnaestercu za korner, a jednom je čak poveo sam loptu skoro ka centru.

Na kraju, potpuno opravdano, otišao je još jednom u protivnički šesnaesterac kada je već isticao 120. minut. Posle toga, pao je i treći gol, na kom mu sigurno niko neće zameriti...