ONO KAD TRENER DONESE POBEDU: Čuka slavila nad Spartakom, ali sve pohvale idu na račun Sima Krunića!

Superliga, 9. kolo

Veoma interesantan meč na Banovom brdu

U prvoj utakmici 9. kola Superlige Srbije fudbaleri Čukaričkog došli su do trijumfa nad Spartakom iz Subotice rezultatom 3:1 (1:0).

Domaćini su dobro otvorili utakmicu i poveli već u 13. minutu pogotkom talentovanog Slobodana Tedića.

Na odmor se otišlo sa minimalnom prednošću "Brđana" koje je u drugom poluvremenu trajalo svega sedam minuta.

U 52. minutu gosti iz Subotice dolaze do izjednačenja preko Japanca Noborua Šimure.

Simo Krunić
Simo Krunić foto: Starsport©

Odluka Sima Krunića da u igru uvede Asmira Kajevića i Ognjena Mudrinskog u nastavku igre se pokazala kao ključna u trijumfu beogradskog tima.

Prvo je napadač u 78. minutu, samo dva minuta nakon ulaska u igru, doveo svoj tim u novo vođstvo, da bi Kajević u 83. minutu otklonio sve dileme oko pitanja pobednika na stadionu Čukaričkog.