Strelac, asistent, majstor na petoparcu - jednom rečju: Zlatan! Ibra ponovo zapalio SAD: Da sam došao pre 10 godina, već bih bio predsednik! (VIDEO)

DONEO PREOKRET

Svaka čast, kada i u ovim godinama toliko dobro igra!

Objavljeno: 10:41h

Fudbaleri Los Anđeles Galaksija savladali su posle preokreta Filadelfiju Junion rezultatom 3:1.

Najzaslužniji za trijumf tima iz LA bio je Zlatan Ibrahimović. Sapong je u 29. minutu doneo prednost domaćinima, ali je u drugom delu Galaksi na krilima Ibrahimovića stigao do velikog preokreta.

Zlatan je u 48. minutu asistirao Kamari za izjednačenje, a u 63. minutu ja na sjajan način zatresao mrežu i doneo prednost svom timu. Konačnih 1:3 postavio je Mišel Sijani u 82. minutu.

Junak LA Galaksija briljirao je i nakon meča - dok je odgovarao na pitanja američkih novinara.

Posle utakmice ga je jedan od novinara upitao na koji način je promenio američku kulturu do sada, na šta je imao karakterističan odgovor. - Ne znam da li sam je promenio, samo radim svoj posao. Imaju sreće što nisam došao pre 10 godina jer bih sada bio predsednik - rekao je Ibrahimović.

BONUS VIDEO: Espreso Tviter - Ivica Iliev