POBEDA CRNO-BELIH: Ivanović srušio Nišlije i odložio Zvezdinu proslavu bar do vikenda! (FOTO) (VIDEO)
Đorđe Ivanović je postigao dva gola i asistirao Tošiću za treći, Foto: Dado Đilas

SUPERLIGA, 33. KOLO

Fudbaleri Partizana savladali su u meču 33. kola Superlige ekipu Radničkog iz Niša rezultatom 3:1 na svom terenu.

Sve je počelo sjajno za tim sa juga Srbije, pošto je Pavkov u minutu doveo svoj tim u prednost i tako na nekoliko minuta doneo titulu klubu odakle je na pozajmici - Crvenoj zvezdi.

Partizan je potom zaigrao znatno bolje, i samo dva minuta kasnije izjednačio rezultat golom Đorđa Ivanovića koji je zimus pristigao kao najbolji igrač Superlige iz Spartaka.

Crno-beli su pleli mrežu oko gola Šaranova, pa je tako gol postigao i Nemanja Antonov, ali pogodak je poništen zbog navodnog ofsajda, koga nije bilo, ali to nije omelo fudbalere Miroslava Đukića, pa je tako u samom finišu prvog dela ponovo Đorđe Ivanović bio egzekutor i doveo Partizan u vođstvo od 2:1.

Drugo poluvreme počelo je prilikom Milana Pavkova koji je u izglednoj situaciji šutirao visoko preko gola. Samo par minuta nakon te sjajne prilike stigla je kazna u vidu gola koji je postigao Zoran Tošić na sjajnu asistenciju danas raspoloženog Đorđa Ivanovića koji je bio i igrač večerašnjeg meča.

Ovom pobedom Partizan je vratio razliku na 9 bodova, a Zvezda bi eventualnom pobedom u Kruševcu protiv Napretka u nedelju i teoretski osvojila šampionsku titulu.

U sledećem kolu Partizan ide u Novi Sad na noge Vojvodini, dok će Radnički na Čairu ugostiti ekipu Voždovca.

Sva dešavanja pre, za vreme i posle meča, pratite uz naš dobro poznati "lajv-blog".

85' - Meč se bliži kraju, Partizan će po svemu sudeći zabeležiti pobedu protiv Radničkog i tako proslavu titule Večitog rivala pomeriti bar do vikenda

78' - Ponovo u glavnim ulogama Ivanović - Šaranov, i opet golman Nišlija sprečava njegov het-trik.

69' - Ivanović igra sjajno danas! Sjajna prilika za njega, ali Šaranov izlazi kao pobednik

66' - Na terenu je ostao da leži Danilo Pantić, ali sve će biti u redu sa njim i nastaviće susret. Prva izmena u crno-belom taboru, umesto Ožegovića na teren će Saša Ilić.

62' - Babić je imao šansu da smanji rezultat, zaobišao Jovičića, ali samo stativa.

57' - GOOOL! - Đorđe Ivanović asistencijom za Zorana Tošića koji povećava prednost na 3:1!

55' - Zagreva se i Saša Ilić

52' - Prilika za Radnički, Pavkov je bio u šansi ali lopta visoko preko gola

46' - Počelo je drugo poluvreme

45' - Kraj prvog poluvremena: Partizan - Radnički Niš (2:1)

44' - GOOOL! - Ponovo Ivanović! Drugi gol ofanzivca Partizana na današnjem meču! Crno-beli vode - 2:1

36' - Opet je Ivanović bio u prilici, a Šaranov je ušao u šut fudbaleru Partizanu

29' - Antonov je postigao gol, ali je poništen zbog očigledno neopravdanog ofsajda

22' - Dobar pokušaj Mićića ali Jovičić još jednom odično interveniše.

17' - GOOOL! - Đorđe Ivanović posle samo par minuta poništava prednost Partizana! 1:1

13' - GOOOL! - Pavkov postiže gol za 0:1. Vodi Radnički!

11' - Apsolutno se ništa ne dešava na stadionu Partizana posle uvodnih nekoliko minuta meča

4' - Lepa akcija Đerleka i Tošiča, ali mladi Novopazarac šutira pravo u Šaranova

18:00 - Počela je utakmica na stadionu Partizana

17.30 - Evo i sastava oba tima: Kao što možete da vidite, na klupi crno-belih nema Tavambe.

Partizan: Jovičić - Marković, Jevtović, Miletić, Antonov - Pantić, Zdjelar, Đerlek, Tošić, Ivanović - Ožegović

Radnički: Šaranov - Mrkić, Stojanović, Aksentijević, Petrović - Mićić, Simunović, Babić, Stanković, Lalatović - Pavkov

BONUS VIDEO: SLUČAJNOST ILI GREŠKA U MATRIKSU? Da li je moguće da se u NBA dešavaju ovakve situacije?