Liverpulov dvočas fudbala pogubljenom Gvardioli i Sitiju, strah od Barse doneo Kataloncima plasman u polufinale! (FOTO) (VIDEO)
Liverpul - Mančester siti 3:0, Barselona - Roma 4:1, Foto: Reuters

1/4 finala lige šampiona

Sva dešavanja mogli ste da pratite sa nama uz dobro poznati "lajv-blog"

Ako je Real pobedom u Torinu rešio pitanje plasmana u polufinale Lige šampiona, onda su to verovatno uradili takođe Liverpul i Roma.

"Crveni" su demolirali Mančester siti na svom terenu, pa su tako posle svega 31 minuta igre imali velikih 3:0.

Isti rezultat ostao je do poslednjeg zvižduka glavnog arbitra.

Redom su golove postizali Mohamed Salah, Okslejd-Čemberlen i Sadio Mane.

Revanš u Mančesteru biće posebno interesantan, jer posle 90 minuta na "Enfildu", poznajući raznovrsnu igru ekipe Jirgena Klopa, još uvek nije rezervisano mesto u "Top 4".

Što se tiče Barselone, ona je igrala koliko je bilo dovoljno, a Roma je uspela sama sebe da pobedi na "Nou Kampu".

Dva autogola "Vučice" i iskorišćen odbitak Pikea, to je čitav sažetak duela u Španiji.

Danijele De Rosi i Kostas Manolas pogađali su svoju mrežu.

Romu je pojeo pritisak, pa je sama sebi zagorčala sudbinu. Mogla je mnogo više, ali joj se nije dalo.

Edin Džeko je pogodio mrežu u 80. minutu, i taman kad su se ponadali Rimljani da će imati šansu za čudo u revanšu, Luis Suarez je zakucao za 4:1 i najverovatnije potvrdio trijumf u dvomeču sa italijanskim predstavnikom.

90. minut - KRAJ! 3:0 ZA LIVERPUL I 4:1 ZA BARSU!

Hvala vam što ste još jednom bili uz nas i Ligu šampiona!

87. minut - GOOOOOOOOOOL! 4:1 ZA BARSU, SADA JE SVE GOTOVO, SUAREZ JE STRELAC.

80. minut - GOOOOOOOOOOOL! EDIN DŽEKO I 3:1, SADA MALO LAKŠE DIŠU RIMLJANI!

73. minut - Roma počinje sve više da nameće svoju inicijativu.

59. minut - GOOOOOOOOOOOL! 3:0 za Barsu, odbitak je iskoristio Pike posle šuta Suareza!

55. minut - GOOOOOOOOOL! ALI IZGLEDA JOŠ JEDAN NESREĆAN, TO JEST, DRUGI AUTOGOL, KOSTAS MANOLAS ZA 2:0 U KORIST BARSE! Novi rekord Lige šampiona, Katalonci su "dobili" peti gol u sezoni od strane protivničkog tima.

46. minut - KAKVA ŠANSA! Peroti je promašio stopostotnu šansu, gađao je sa pet metara glavom, ali pored gola. Da je kojim slučajem bio precizniji, rezultat bi bio izjednačen.

45. minut - POLUVREME! Za sada dosta interesantnija utakmica u Liverpulu!

37. minut - GOOOOOL! Barsa vodi! Posle duplog pasa Argentinca i Rakitića, De Rosi je poslao loptu u sopstvenu mrežu.

31. minut - DA LI SE OVO DEŠAVA STVARNO!? 3:0 VODI LIVERPUL!!! Sadio MANEEEEEEEEEE!!!!!!!!!

30. minut - Nešto više od pola sata, a uz to dva gola u Engleskoj, a prazne mreže u Kataloniji.

21. minut - GOOOOOOOOOOOL! 2:0 VODI LIVERPUL! OKSLEJD-ČEMBERLEN JE STRELAC!

18. minut - STATIVA! Suarez je u Barseloni pogodio okvir gola!

12. minut - GOOOOOOOL! PA KO DRUGI, DO MOHAMED SALAH! I to na asistenciju Roberta Firmina!