Nije ni bilo dileme ko je najbolji igrač 29. kola Superlige! Mlađani Beograđanin će dugo pamtiti minuli vikend... (VIDEO)

ZASLUŽIO JE

Fantastična partija u pobedi Brđana od 4:1

Fudbaler Čukaričkog Marko Docić najbolji je igrač 29. kola Superlige Srbije, objavljeno je danas na sajtu tog takmičenja.

Čukarički je na Banovom brdu pobedio subotički Spartak sa 4:1, a meč je obeležio vezni fudbaler Brđana koji je pružio sjajnu partiju i učestvovao u postizanju sva četiri pogotka.

Docić je dao dva gola iz penala, u 13. i nadoknadi poluvremena, kao i 72. minutu iz slobodnog udarca, dok je kod pogotka Asmira Kajevića u 87. minutu bio asistent.

Marko Docić (24) je rođen u Beogradu, igra na pozicijama defanzivnog ili centralnog veznog igrača, a u Čukarički je stigao u julu 2016. godine.

Pre toga nastupao je za ekipu Srema iz Jakova, a potom i za ivanjički Javor odakle je i stigao na Banovo brdo.

Tokom aktuelne sezone zabeležio je 21 nastup i postigao šest pogodaka.

BONUS VIDEO: Invazija navijača na Luku Dončića posle pobede Reala nad Zvezdom u Pioniru