CRNO-BELI SE NE ŠALE! Partizan protiv Radnika nastavio svoju seriju i tako se još više primakao Večitom rivalu! (FOTO) (VIDEO)
Nemanja Miletić je postigao gol, Foto: Saša Pavlić Koky

SUPERLIGA, 28. KOLO

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz naš "lajv-blog".

Objavljeno: 15:30h

Fudbaleri Partizana savladali su rezultatom 2:0 ekipu Radnika iz Surdulice u okviru 28. kola Superlige Srbije.

Zahuktali crno-beli nastavili su poteru za Zvezdom, i pobedili u još jednom meču Superlige, i tako vezali četiri pobede računajući i Kup Srbije, primivši svega jedan gol, i to od Volkova koji je zanimljivo imao svoj mandat u crno-belom dresu.

Poveli su crno-beli preko Marka Jevtovića, koji je sa bele tačke doneo prednost svom timu u 61. minutu, a samo dva minuta kasnije levi bek Nemanja Miletić je posle odbitka u šesnaestercu Surduličane uspeo da snažnim šutem pogodi mrežu gostiju i tako uvede meč u mirnu završnicu.

Na ovom meču debitovao je i mladi ukrajinski fudbaler Juri Vakulko, ušavši u 70. minutu umesto Saše Ilića.

Crno-beli u sledećem kolu gostuju Bačkoj, dok ekipa Radnika dočekuje Javor.

Sva dešavanja sa ovog meča možete pratiti uz naš "lajv-blog".

90' - Utakmica će se igrati još 3 minuta

77' - Odličan pokušaj gostiju iz slobodnog udarca, ali je Stojković bio na visini zadatka

71' - Umesto Saše Ilića na terenu je Juri Vakulko, zimsko pojačanje crno-belih

67' - Odlična prilika za goste! Koji centimetar pored gola Stojkovića proletela je lopta posle šuta fudbalera Radnika

65' - GOOOOL - 2:0 - Nemanja Miletić (sa kosom) je povisio rezultat posle odbijene lopte!

62' - Jevtović je sa bele tačke doveo u vođstvo crno-bele!

53' - Ožegović se ponovo našao u prilici, ali ništa od udarca, potom je Pantić uputio udarac preko gola

44' - Saša Ilić je pokušao solo-prodorom da dođe do gola Radnika ali štoper Surduličana pravovremeno reaguje

37' - Izuzetno dosadno prvo poluvreme, dok se na tribinama ori pesma Grobara sa Juga i istočne tribine

18' - Miran početak meča bez nekih većih prilika

8' - Zdjelar je uputio prvi udarac na meču sa distance, ali golman krajnjim naporima izbacuje loptu vrhovima prstiju

13:00 - Utakmica je počela

12:15 - Evo i sastava obe ekipe:

PARTIZAN: Stojković - Cucin, Jevtović, Marković, N. G. Miletić - Zdjelar, Pantić, Đerlek, Ilić - Tavamba, Ožegović

RADNIK: Vasiljević - Mladenović, Ivanović, Žarković, Milovanović - Pantelić, Mitošević - Keremeh, Ristović, Radović - Zlatanović

BONUS VIDEO: Sa stadiona CSKA odjekuje pesma Grupe JNA