Spartak odoleo šampionu! Gosti iščupali bod Partizanu u uzbudljivom meču! (FOTO) (VIDEO)

superliga, 18. kolo

Sva dešavanja sa ovog meča možete pratiti uz naš lajv-blog.

Partizan i Spartak odigrali su nerešeno 1:1 u 18. kolu Superlige Srbije na stadionu Partizana.

U prvih 45 minuta Spartak je bio konkretniji i prilikama Kerkeza, Ivanovića i Savkovića konstatno pretili golu Partizana, ali je maestralni Stojković uspeo sve da odbrani i sačuva mrežu svom klubu. Partizan je zapretio u par navrata, ali ništa ozbiljnije.

NEZAPAMĆENA DRAMA: BATE pogotkom Ivanića u 95. minutu osvojio titulu! (VIDEO)

U nastavku Partizan je odmah poveo golom Tošića, i nastavio da napada, ali iznenađenje je stiglo u 71. minutu kada je posle jednog slobodnog udarca najsnalažljiviji bio Nikolić i glavom zakucao loptu u mrežu Partizana.

Partizan sada zaostaje šest bodova za Crvenom zvezdom koja je ranije savladala Čukarički u gostima rezultatom 1:2.

Ekipa Spartaka je sa 33 boda na trećem mestu Superlige.

Kežman otkrio zašto nije želeo da se vrati u Partizan! Pričao je i o Marku Bulatu, ali i golgoti koju je prošao zbog Sergeja Milinkovića! (FOTO)

90' - Meč je produžen još 4 minuta

72' - GOOOOL! Spartak izjednačio u Humskoj! Nikolić je strelac!

64' - Faul za Partizan, imaće crno-beli priliku da centrira sa desnog boka iz slobodnog udarca. To je učinio Tošić, ali je Ostojić dobro odreagovao i uhvatio centaršut

53' - Čečarić je dobro centrirao, Spartak napada, ali se Partizan dobro brani posle datog gola.

46' - GOOOOOOL - Tošić! Centrirao je oštro, lopta nije nikoga zakačila, i završila je u mreži Spartaka - 1:0!

46' - Počelo je drugo poluvreme

43' - Savković je izašao sam pred Stojkovića, ali opet na visini zadatka Vladimir Stojković!

39' - Sjajna šansa za Spartak! Ivanović se izborio za šut sa oko deset metara, ali Stojković fantastično reaguje!

28' - Imao je Spartak novu šansu, ali je ponovo Stojković dobro odbranio.

25' - Pokušaj Zorana Tošića, opalio je sa jedno 25 metara, lopta je nezgodno skočila ispred Ostojića, ali je golman Spartaka dobro odreagovao, iako je imao malo poteškoća.

15' - Hajdin je imao šansu, malo se okliznuo i defanzivci Partizana su ga izblokirali. A Tavamba je imao šansu na drugoj strani, ali je golman Ostojić odbranio

2' - Kakva prilika za Spartak! Posle kornera sa desne strane igrač gostujućih je glavom šutirao, ali ona pogađa Stojkovića direktno u ruku. Everon raščišćava opasnost!

17:00 - Meč je počeo

16:30 - Evo i sastava oba tima:

Partizan: Stojković - Radin, Ostojić, Mitrović, Antonov - Everton, Pantić - Tošić, Suma, Janković - Tavamba.

Rezerve: Jovičić, Ćirković, Đuričković, Marjanović, Ilić, Miletić, Solomon

Spartak: Ostojić - Stojković, Kerkez, Ćalasan, Hajdin - Jočić, Šimura - Čečarić, Ivanović, Savković - Nikolić.

Rezerve: Jović, Torbica, Glavčić, Pantić, Dunđerski