Šta je sa Sitijem? Sada ih je Totenhem demolirao! (VIDEO)

premijer liga, 7. kolo

"Građani" ispraćeni sa Vajt Hart Lejna sa četiri komada u mreži
Objavljeno: 15:37h

Mančester Siti vezao je i drugi neuspeh u Premijer ligi. Posle prošlonedeljnog poraza od Vest Hema, "građani" su ostali bez bodova i na Vajt Hart Lejnu - 4:1 (1:1) Izabranici Manuela Pelegrinija došli su u vođstvo posle gola Kevina De Brujnea u 25. minutu, koji se nalazio u ofsajdu. Od tog trenutka samo je jedna ekipa postojala na terenu. Najpre je u poslednjim trenucima prvog poluvremena, Dajer postigao sjajan gol za izjednačenje, da bi se redom u strelce upisali Tobi Aldervild, Hari Kejn (prvi gol ove sezone) i Erik Lamela. U gostujućem timu, Aleksandar Kolarov je na terenu proveo svih 90 minuta. Premijer liga 7. kolo: Subota: Totenhem - Mančester Siti 4:1 (Dajer 45, Aldervild 50, Kejn 61, Lamela 79 - De Brujne 25) Lester - Arsenal 16.00 Liverpul - Aston Vila 16.00 Mančester Junajted 16.00 Sautempton - Svonsi 16.00 Stouk - Bornemaut 16.00 Vest Hem - Norič 16.00 Njukasl - Čelsi 18.30 Nedelja: Votford - Kristal Palas 17.00 Ponedeljak: VBA - Everton 21.00