Lacio nastavlja da rešeta, jadni Benevento i dalje bez bodova, Sarijev Napoli po starom, Miha preživeo! (VIDEO)

serija a, 11. kolo

Lacio je nastavio sa sjajnim partijama i u meču 11. kola Serije A savladao u gostima ekipu Beneventa sa čak 5:1.

Sergej Milinković-Savić odigrao je sat vremena za ekipu nebesko-plavih i upisao još jednu asistenciju. Ovoga puta za Imobilea u 14. minutu.

Čak tri gola viđena su u prvih 25 minuta. Bastos je načeo Benevento u 6. minutu, Imobile povisio u 14. a Srbin sa crnogorskim pasošem Adam Marušić je stavio tačku svojim golom na prvo poluvreme.

Lazar je smanjio na 3:1 u 55. minutu, da bi Parolo u 76. i Nani u 86. potvrdili visoku pobedu i dobru formu ekipe Lacija.

Laciju je ovo 9 pobeda u 11 mečeva, a Benevento je praktično već ispao iz Serije A pošto i dalje nema nijedan bod.

Fubleri Napolija savladali su sa 3:1 na svom terenu ekipu Sasuola u okviru 11. kola Kalča.

Prvi gol za Napoli delo je Alan koji je iskoristio nesvakidašnji kiks Aćerbija, da bi izjednačio Falćineli u 41. minutu.

Tri minuta kasnije je Kaljehon pogodio posle kornera, da bi konačnih 3:1 postavio Mertens, takođe posle udarca iz ugla i sjajne akcije koja je usledila.

Sjajno je odigrala i Sampdorijakoja je sa 4:1 isprašila Kjevo, a Fiorentina je sa 2:1 poražena na gostovanju u Krotoneu.

FSS PRONAŠAO NOVOG SELEKTORA! Već je odabran Muslinov naslednik, veliki deo nacije će POLUDETI OD BESA! (FOTO)

U poslednjem meču dana Torino je kod kuće slavio nad Kaljarijem sa 2:1.

Barelja je doveo goste u prednost u 30. minutu, da bu Jago Falke poravnao 10 minuta kasnije.

Tri boda i mir u kući Bikovima done je Džon Obi u 67. minutu.

Serija A, 11. kolo:

SERIJA A - 11. kolo

Subota:

Milan - Juventus 0:2 (0:1) /Iguain 23, 63/

Roma - Bolonja 1:0 (1:0) /El Šaravi 33/

Nedelja:

Benevento - Lacio 1:5 (0:3) /Lazar 55 - Bastos 4, Imobile 13, Marušić 24, Parolo 76, Nani 87/

Krotone - Fjorentina 2:1 (2:1) /Budimir 17, Trota 19 - Benasi 44/

Napoli - Sasuolo 3:1 (2:1) /Alan 22, Kaljehon 44, Mertens 54 - Falćineli 41/

Sampdorija - Kjevo 4:1 (3:1) /Lineti 20, Toreira 26, 85, Zapata 44 - Kaćatore 24/

SPAL - Đenova 1:0 (0:0) /Antenući 56/

Udineze - Atalanta 2:1 (1:1) /De Paul 45+1 penal, Barak 68 - Kurtić 29/