Nemci napunili mrežu Norvežana, Englezi se mučili protiv Slovaka, a Stevan Jovetić nosi Crnu Goru ka vrhu tabele!(VIDEO)

kvalifikacije za svetsko prvenstvo!

Nije bilo iznenađenja u večerašnjim utakmicama kvalifikacija za Mundijal

Fudbalska reprezentacija Danske pobedila je danas u gostima selekciju Jermenije sa 4:1 u utakmici osmog kola Grupe E kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2018.

ESPRESO SAZNAJE! Radnički Niš ima novog trenera? I to čoveka koji je Ligu šampiona doneo u Srbiju! (FOTO)

Golove za Dansku na današnjem meču postigli su Tomas Dilejni u 17, 82. i 93. minutu i Kristijan Eriksen u 29. minutu, dok je strelac jedinog pogotka za Jermeniju bio Ruslan Korjan u šestom minutu.

U terminu od 18.00 odigrana je još jedna utakmica, fudbaleri Azerbejdžana su na svom terenu pobedili San Marino sa ubedljivih 5:1 u osmom kolu Grupe C.

Iznenađenja nije bilo ni na utakmicama odigranim u večernjem terminu.

Crnogorci su zabeležili veoma važnu pobedu protiv Rumunije, golom Jovetića u 75. minutu.

Engleska se mučila protiv Slovačke, gubila je, ali je uspela da preokrene i da pobedi sa 2:1.

Severna Irska je sa 2:0 savladala Češku, a istim rezultatom Škotska je bila bolja od Malte.

Ubedljive pobede zabeležili su Poljaci koji su savladali Kazahstan rezultatom 3:0, Slovenci koji su bili bolji od Litvanije sa 4:0 i Nemci koji su demolirali Norvešku sa 6:0.

Stanje na tabelama grupa C, E i F izgleda ovako.