Štutgart šalje Lazara Jovanovića na pozajmicu - povratak u Crvenu zvezdu nije opcija
Lazar Jovanović, Foto: Starsport©

ništa od srbije

Štutgart šalje Lazara Jovanovića na pozajmicu - povratak u Crvenu zvezdu nije opcija

Desnokrilni napadač je u tekućoj sezoni odigrao samo šest utakmica u svim takmičenjima (124 minuta), a mučio se i sa povredom leđa

Objavljeno:

Štutgart je platio Crvenoj zvezdi pet miliona evra za Lazara Jovanovića, odmah mu dao šansu, ali Srbin za sada nije opravdao novac bundesligašaka.

Desnokrilni napadač je u tekućoj sezoni odigrao samo šest utakmica u svim takmičenjima (124 minuta), a mučio se i sa povredom leđa.

Lazar Jovanović
Lazar Jovanovićfoto: EPA/ANNA SZILAGYI

To je razlog zbog kojeg mu je i propao povratak, odnosno pozajmica na stadionu "Rajko Mitić" na polusezoni.

Sada lokalni mediji u ovom nemačkom gradu pišu da će ofanzivac narednu sezonu provesti na pozajmici, ali nema ništa od povratka u Srbiju.

Lazar Jovanović
Lazar Jovanovićfoto: Starsport

Traži se tim iz Bundeslige ili Cvajte, a prihvatljive su opcije u elitnim ligama Austrije i Švajcarske gde se govori nemački jezik.

Bonus video:

00:33

Delije i igrači Crvene zvezde posle eliminacije iz Evrope

(Espreso/Espreso sport)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.