DOKTOR FUDBALA! Aleksandar Katai ispisao nove stranice istorije Alavesa! (VIDEO)

primera, 37. kolo

Sjajan potez bivšeg igrača Zvezde!
Objavljeno: 18:46h

Katai je iz kornera sjajno primetio utrčavanje Marokanca, koji je loptu glavom prosledio u mrežu.

TUGA, NAMEŠTALJKE, VUČIĆ! Miloš Ninković otkrio JEZIVO STANJE u srpskom fudbalu! (FOTO)

Pre Fedala to je učinio Garsija u 5. minutu, posle velike greške poslednje linije odbrane Selte, dok je treći gol bio delo Dejversona u 37. minutu.

Katai je zamenjen Paragvajcem Romerom u 71. minutu, a tim iz Viga, za koji Nemanja Radoja ponovo nije bio u protokolu smanjio je na 3:1 u 78. golom Aspasa sa bele tačke.

Dugih 18 godina pada u zaborav! Neverovatni i neuništivi Dirk Kujt doneo titulu Fejnordu! (VIDEO)

A GRUJIĆ ZAČINIO! Kutinjov magični štapić odveo Liverpul na korak od Lige šampiona! (VIDEO)

Ovo je bio peti uzastopni poraz Selte u Primeri.