Isključenje trenera, penal, novi prelaz! Partizan sačuvao tron pred praznim tribinama, ali punom Humskom! (VIDEO)

SUPERLIGA 35. KOLO

Sva dešavanja sa utakmice mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog

Veoma lagano crno-beli su priveli meč kraju... Pet minuta je sudija Čolović nadoknadio utakmicu!

73. minut - PARTIZAN VODI SA 2:1!!! Veliki preokret! Uroš Đurđević iz penala!!! Čist jedanaesterac, mora se reći.

62. minut - Marko Nikolić isključen!!! Sudija mu je pokazao put na tribine!

47. minut - GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Leonardo je strelac, a neverovatna asistencija Miletića!

POČELO JE DRUGO POLUVREME! Rezultat je i dalje 0:1...

45. minut - Iako je Partizan zaista imao više od igre, bedem ispred gola Voždovca je bio nerešiva enigma za sada za napad crno-belih. A iz kontranapada su Zmajevi bili i više nego opasni, kao i u svakoj utakmici ove sezone, izuzev možda prvom duelu sa izabranicima Marka Nikolića krajem prošle jeseni. Tada su crno-beli lagano slavili sa 3:0 u onoj veoma čudnoj utakmici, ispraćenoj velom misterije oko navijačkih ubistava.

38. minut - Partizan u dobrom ritmu, Đurđević je imao tri šanse, ali Voždovčeva odbrana, na čelu sa Mihajlovim, pokazuje zašto joj je šampion u prošlom kolu dao samo jedan gol...

28. minut - Dve veoma dobre prilike za Partizan! Prva za Jankovića, druga za Đurđevića.

19. minut - Voždovac vodi sa 1:0! Šok u Humskoj, Georgijević je divno reagovao i lobovao nemoćnog Nemanju Stevanovića, posle odlične kontre, svojstvene ovoj ekipi sa "krova".

17. minut - Da li je Partizan oštećen za penal?

13. minut - Veoma miran meč za sada!

1. minut - Utakmica je počela.

16:45 - Evo i transparenta crno-belih pred utakmicu. Iz dobro poznate pesme Grupe JNA

16:41 - Navijači Partizana polako se okupljaju ispred stadiona u Humskoj!

16.20 - Evo i sastava oba tima:

Voždovac: Popović - Putinčanin, Mihajlov, Ivković, Filipović - Pavlović - Ćirković, Petrović, Srećković, Ješić

Partizan: Stevanović - Vulićević, Milenković, Ostojić, Miletić - Jevtović, Kosović, Janković, Leonardo - Tavamba, Đurđević.