baš loše

Nije u dobroj situaciji

Saša Ilić i dalje ne zna za pobedu kao trener Nižnjeg Novgoroda.

Ona mu je u subotu popodne bila veoma potrebna, pošto bi sa njom njegov tim izborio opstanak u Premijer ligi Rusije.

Ipak, Nižnji je na gostovanju Samari odigrao nerešenim rezultatom 1:1 i sada ga čeka baraž za opstanak u najjačem rangu takmičenja.

Samara u ovom meču nije imala nikakav rezultatski imperativ, pa se činilo da bi gosti mogli do pobede, ali se to nije dogodilo.

Domaćin je poveo pogotkom Benjamina Garea u 58. minutu, da bi Ze Turbo doneo izjednačenje Nižnjem Novgorodu u 77. minutu.

Do kraja meča promene rezultata nije bilo, pa će Ilićev tim zajedno sa Uralom morati u baraž, dok su iz lige ispali Baltika i Soči.