PREMIJER LIGA! Liverpul pobedom nad Fulamom nastavio san o tituli!
FK Liverpul, Foto: Peter Byrne / PA Images / Profimedia

trijumf redsa

Sigurna pobeda

Fudbaleri Liverpula savladali su Fulam‚na gostujućem terenu rezultatom 3:1, u okviru 34. kola Premijer lige.

Na ovaj način izabranici Jirgena Klopa su se izjednačili sa Arsenalom na prvoj poziciji, a imaju i bod više od Mančester sitija, uz podsećanje da "građani" imaju susret manje.

Liverpul je do vođstva došao u 32. minutu pogotkom Trent Aleksander-Arnolda, da bi izjednačenje domaćinu doneo Kastanja u nadoknadi prvog dela meča.

Već posle osam minuta igre u nastavku Gravenberh je doneo prednost Liverpulu, da bi pobedu potvrdio Diogo Žota u 72. minutu susreta.

Liverpul u narednom kolu očekuje utakmica sa Evertonom, dok je Fulam odmeriti snage sa Kristal Palasom.