PETROVIĆ PRIMIO GOL U 93. MINUTU ZA REMI! Fenjeraš iščupao bod protiv Čelsija (FOTO)
Trenutak kada je Đorđe Petrović primio gol, Foto: Lee Parker / Actionplus / Profimedia

PREMIJER LIGA, 32. KOLO

Totenhemu defanzivci doneli pobedu protiv Notingem Foresta za šest minuta u drugom poluvremenu

Fudbaleri Šefild junajteda i Čelsija odigrali su 2:2 u 32. kolu Premijer lige.

Gosti su poveli golom Tijaga Silva u 11. minutu, a domaćin je izjednačio preko Džejdena Bogla u 32. minutu.

Đorđe Petrović je možda mogao da reaguje bolje na prvoj stativi jer je loptu zakačio nogama, ali je šut bio prejak.

Izabranici Maurisija Poketina ponovo su došli do vođstva u 66. minutu kada je loptu u mrežu poslao Noni Madueke.

Ipak, srpski golman savladan je u 93. minutu pošto je fenjerašu bod doneo Oliver Mekbarni.

Drugi tim iz Londona, Totenhem je slavio na svom terenu sa 3:1 protiv Notingem Foresta.

"Pevci" su poveli autogolom Murinja u 15. minutu, ali je u 27. izjednačio Kris Vud, a sve je rešeno za šest minuta u drugom poluvremenu.

Trijumf su doneli defanzivci pošto se prvo radovao Miki van de ven u 52. minutu, a onda u 59. i desni bek Pedro Poro.