JEDNA TEKMA, 10 KOMADA: Lacio unakazio Sampu, a nijedan Srbin nije pogodio mrežu! (VIDEO)

serija, 35. kolo

Objavljeno: 17:24h

Štoper gostiju Škrinjar je u 18. minutu skrivio penal i zaradio crveni karton koji je Ćiro Imobile pretvorio u gol, da bi se do kraja poluvremena redom u strelce upisivali De Fraj, Hud, Felipe Anderson, Senad Lulić, da bi za kraj još jedan gol postigao sjajni Imobile.

Kvaljarela je sa dva gola i asistencijom za Linetija donekle ublažio katastrofu gostiju.

Dodaćemo još i da se Inter ponovo obrukao i to u Đenovi, a strelac jedinog gola na meču bio je Goran Pandev...

SERIJA A - 35. kolo

Subota

Napoli - Kaljari 3:1 (2:0) (Mertens 2, 49, Insinje67 - Farijas 90+1)

Juventus - Torino 1:1 (0:0) (Iguain 90 - Ljajić 52)

Nedelja

Udineze - Atalanta 1:1 (0:1) (Perica 53 - Kristante 41)

Kjevo - Palermo 1:1 (0:0)

(Pelisije 67pen - Goldaniga 88)

Empoli - Bolonja 3:1 (2:1) (Kroće 5, Paskval 38, Kosta 47 - Verdi 11)

Đenova - Inter 1:0 (0:0) (Pandev 70)

Lacio - Sampdorija 7:3 (5:1) (Keita 2, Imobile 19pen, 70, Hoet 36, Anderson 38pen, De Frij 45, Lulič 65 - Lineti 32, Kvaljarela 72, 90pen)

Peskara - Krotone 0:1 (0:0) (Tonev 71)

Sasuolo - Fjorentina 2:2 (0:1) (Politano 73pen, Jemelo 85 - Kjeza 37, Bernardeski 90+4)