POTOP JUVENTUSA BEZ DUŠANA VLAHOVIĆA! Udineze slavio u Torinu, Italija priča o drugom Srbinu

24. kolo serije a

Pobedili u Torinu posle 9 godina

Objavljeno: 22:55h

Fudbaleri Juventusa su doživeli šokantan poraz na domaćem terenu od Udinezea sa 0:1, u okviru 24. kola Serije A.

Srpski napadač Dušan Vlahović nije bio u sastavu zbog povrede, dok je Filip Kostić ostao na klupi.

Međutim, treći Srbin, ali iz protivničkog tabora je profitirao.

Jedini gol je viđen u 25. minutu kada je Lazar Samardžić u 25. minutu poslao loptu u kazneni prostor protivnika u kojem se najbolje snašao Lautaro Đaneti i doneo svom timu prednost, a kasnije se ispostavilo i pobedu.

Inače, ovo je prva pobeda Udinezea u Torinu posle devet godina.

Juventus je tako ostao drugoplasirani tim u Seriji A sa 53 boda, sedam manje uz utakmicu više od "neroazura", dok je Udineze 15. sa 22 boda.