DEPAJ SRUŠIO RAJO U 91. MINUTU! Grizman napravio faul kod asistencije za gol? (VIDEO/FOTO)
Slavlje Memfisa Depaja i Antoana Grizmana, Foto: EPA/JUANJO MARTIN

PRIMERA, 20. KOLO

Francuz magično poslao pas u kazneni prostor ka Memfisu i usledio je pogodak sa nekih šest-sedam metara

Objavljeno: 00:07h

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su Rajo Valjekano sa 2:1 u zaostaloj utakmici 20. kola Primere.

Domaćin je poveo u 35. minutu kada je Reinildo Mandava pogodio glavom sa desetak metar posle centaršuta Rodriga Rikelmea iz slobodnog udarca.

Sedam minuta kasnije Đozep Ečeverija je umakao čuvarima na levom boku i proigrao Alvara Garsiju i poslao loptu sa 15 metara u mrežu.

Antoan Grizman je u 91. minutu magično poslao pas u kazneni prostor ka Memfisu Depaju i usledio je pogodak sa nekih šest-sedam metara.

Žaliće se sigurno u Raju jer se činilo da je Francuz u začetku akcije kod preciznog hica napravio faul.