BARSELONA NEKAKO "PORODILA" POBEDU PROTIV OSASUNE: Vitor Roke prvencem odbranio domaći teren (VIDEO)
Slavlje Vitora Rokea, Foto: EPA/Alejandro Garcia

PRIMERA, 20. KOLO

Brazilac je inače samo 60 sekundi pre gola ušao u igru

Objavljeno: 23:52h

Fudbaleri Barselone pobedili su Osasunu sa minimalnih 1:0 u zaostaloj utakmici 20. kola Primere.

Do prvenca je stigao Vitor Roke u 63. minutu, a samo 60 sekundi ranije zamenio je Fermina Lopeza.

Brazilac je glavom iz peterca pogodio posle fantastičnog centaršuta spoljnom i kontra nogom Žoaoa Kansela sa levog boka.

Gosti iz Pamplone ostali su sa igračem manje jer je kapiten i štoper Unaj Garsija dobio drugi žuti, odnosno crveni karton.

To se dogodilo u 67. minutu, a 60 sekundi kasnije u igru je ušao srpski vezista Darko Brašanac.