SRPSKA MAGIJA! Kada Katai i Krstičić zaplešu, Alaves lomi, a navijači Betisa plaču! (VIDEO)

Primera

Andalužani su bolje ušli u meč i već u 12. minutu golom Rubena Parda i sa minimalnom prednošću otišli na veliki odmor
Objavljeno: 18:38h

Posle samo tri minuta igre u drugom poluvremenu Nenad Krstičić postiže svoj prvenac u Primeri i poravnava rezultat na 1:1, a u narednih deset minuta Alaves daje još dva gola i pratktično overava pobedu na 'Benito Viljamarinu'.

Vigaraj je sa desnog krila namesto golove Sobrinu i Santosu, ali se prilikom asistencije kod trećeg gola gostiju povredio i morao vani.

U finišu je šansu dobio i Aleksandar Katai,i za desetak minuta provedenih u igri stigao je da se upiše u strelce i da u sudisjkoj nadokandi postavi konačan rezultat.

OGLASIO SE DENVER! Situacija oko Jokićevog nastupa na EP je JASNIJA NEGO IKAD! (FOTO)

PRIMERA – 35. KOLO:

Petak: Viljareal - Hihon 3:1 (1:0)

Subota:

Real Sosijedad - Granada 2:1 (1:0) Real Madrid - Valensija 2:1 (1:0) Las Palmas - Atletiko Madrid 0:5 (0:3) Espanjol – Barselona 0:3 (0:0)

Nedelja: Osasuna - La Korunja 2:2 (1:1) Betis – Alaves 1:4 (1:0) 18.30 Eibar – Leganes 20.45 Selta – Bilbao

Ponedeljak: 21.00 Malaga - Sevilja

BONUS VIDEO: Zvezdaši aplauzom pozdravljaju povređenog Hečera