ČELSI PROSEČAN KAO PRE ABRAMOVIČA: Vulverhemtpon srušio "Plavce", dva gola pala u nadoknadi!
Mario Lemina je postigao vodeći gol Vulvsa, Foto: Paul ELLIS / AFP / Profimedia

premijer liga, 18. kolo

Oba tima sad imaju po 22 boda na sredini tabele

Fudbaleri Vulverhemptona su pobedili Čelsi 2:1 u poslednjoj utakmici 18. kola Premijer lige, a prvoj na Badnji dan, ili zapadnjački rečeno, dan uoči Božića, u poslednjih 28 godina.

Vulvs je poveo u 51. minutu golom Marija Lemine na centaršut Pabla Sarabije. Met Doerti je duplirao prednost domaćih u trećem minutu nadoknade, ali drama nije bila gotova.

Čelsi je samo tri minuta kasnije smanjio na 2:1 preko Kristofera Nkunkua kom je asistirao Rahim Sterling.

Oba tima sad imaju po 22 boda na sredini tabele.