RIŠARLISON PREKINUO SERIJU BIVŠEG KLUBA, LUTON POBEDIO NJUKASL! Lukić nije igrao, het-trik Solankea (FOTO)
Rišarlison slavi gol protiv Evertona, Foto: EPA/VINCE MIGNOTT

PREMIJER LIGA, 18. KOLO

"Pevci" savladali "karamele", tandem iskusnih bacio na kolena učesnika Lige šampiona. Slavlja gostiju u Londonu i Notingemu

U terminu od 16 časova odigrane su četiri utakmice 18. kola Premijer lige, a Totenhem je prekinuo seriju Evertona od četiri uzastopne pobede.

"Pevci" su slavili golovima Rišarlisona (bivši igrač "karamela") u devetom i Hjong-min Sona u 18. minutu.

Na drugoj strani radovao se Andre Gomeš u 82. minutu. Luton je napravio veliko iznenađenje i savladao Njukasl sa 1:0 kod kuće.

Učesnika Lige šampiona "slomio" je tandem iskusnih, Ros Barkli bio je asistent, a strelac Andreas Tauzend u 25. minutu.

Saša Lukić nije igrao u porazu Fulama od 2:0 na domaćem terenu od Barnlija pogocima Vilsona Odoberta u 47. i Sandera Berga u 66. minutu.

Nuno Espirinto Santo pretrpeo je neuspeh na debiju na klupi Notingem Foresta protiv Bornmuta sa 2:3.

Heroj "trešnjica" bio je strelac het-trika Dominik Solanke u 51. i 58. minutu, a ranije se radovao Entoni Elanga u 47. minutu.

"Šumari" su poravnali u 74. preko Krisa Vuda, a doneo pomenuti Solanke u četvrtom minutu nadoknade drugog poluvremena.