PALI SE MAŠINA! Joviću trebalo samo 8 minuta za gol, ali Milan nije izdržao u nadoknadi! (VIDEO)
Luka Jović u dresu Milana, Foto: Spada/LaPresse / Shutterstock Editorial / Profimedia

svaka čast

Kolaps "rosonera" u Bergamu

Objavljeno: 20:18h

Fudbaleri Milana su poraženi u gostima kod Atalante sa 3:2, u okviru 15. kola Serije A.

Srpski napadač Luka Jović je postigao drugi gol u dresu "rosonera" za 2:2, ali je domaći tim odneo pobedu golom u dubokoj nadoknadi.

Ovog puta je morao da čeka šansu do 72. minuta kada je ušao na teren, a samo osam minuta kanije je doneo izjednačenje svojoj ekipi.

On je rutinski zatresao mrežu rivala nakon što je sjajno ispratio akciju.

Atalanta je povela u 38. minutu preko Nigerijca Ademole Lukmana, ali je Žiru poravnao u nadoknadi prvog poluvremena.

Lukman je ponovo doneo prednost domaćima u 55. minutu, a onda je Jović stupio na scenu i dodatno uneo dramu u meč.

Milan ostaje sa desetoricom u finišu meča, što je bio razlog toga što su primili gol u dubokoj nadoknadi kada je Muriel postavio konačan rezultat 3:2.

Atalanta je prekinula niz od četiri utakmice bez pobede, a posle sedmog trijumfa u prvenstvu zauzima sedmo mesto na tabeli sa 23 boda.

Milan je pretrpeo četvrti poraz i treći je na tabeli sa 29 bodova, sedam manje od vodećeg Juventusa.