TORINO RAZBIO ATALANTU! Zapata igrač utakmice
Torino - Atalanta, Foto: Alessandro Di Marco / Zuma Press / Profimedia

14. KOLO SERIJE A

Torino je prekinuo niz od dve utakmice bez pobede

Fudbaleri Torina pobedili su na svom terenu Atalantu sa 3:0, u utakmici 14. kola Serije A.

Torino je poveo golom koji je Duvan Zapata postigao u 22. minutu, a prednost je udvostručio Antonio Sanabrija u 56. minutu iz jedanaesterca.

Konačan rezultat postavio je Zapata, svojim drugim golom na utakmici, u petom minutu nadoknade vremena.

Torino je prekinuo niz od dve utakmice bez pobede i sada zauzima 10. mesto sa 19 bodova.

Atalanta je u poslednje četiri utakmice bez pobede, a posle šestog poraza ima 20 bodova na osmom mestu na tabeli.

U sledećem kolu Torino će igrati na gostujućem terenu protiv Frozinonea, a Atalanta će dočekati Milan.

02:42

POBEDA SAUDIJSKE ARABIJE OČEKIVANA? Trener: Ulažu mnogo u fudbal, imaju ratnički mentalitet, a uslovi za trenine su im SVEMIRSKI!