BOLJE NE MOŽE: Fantastične vesti za Zvezdu pred nastavak Lige šampiona!
Fudbaleri Crvene zvezde, Foto: Starsport©

šok

Ovome se malo ko nadao

Fudbaleri Lajpciga u utorak stižu u Beograd na megdan Crvenoj zvezdi, a pred dolazak u prestonicu Srbije imali su užasnu uvertiru.

Izabranici Marka Rozea poraženi su na gostovanju Majncu rezultatom 2:0 u okviru 10. kola Bundeslige.

Posle prvih 45 minuta golova nije bilo, ali je domaćin u završnici meča uspeo da stigne do dva gola i šokira goste iz Lajpciga.

Prvo je Li Džae-Sung pogodio za 1:0 u 76. minutu, a četiri minuta kasnije Leandro Bareiro pogodio je za konačnih 2:0.

Ono što je šokantno, jeste da je Majnc upisao tek prvi trijumf ove sezone u Bundesligi, dok je Lajpcig doživeo prvi poraz još od prvog kola i neuspeha na gostovanju Bajeru iz Leverkuzena.

Lajpcig je trenutno peti sa 20 bodova, dok je Majnc 17. sa šest.

Ovo su svakako dobre vesti za Crvenu zvezdu, koja u utorak pred svojim navijačima ima šansu da stigne do velike pobede.