ČUDO U KRAGUJEVCU: Savršeni het-trik Luke Zorića!
Luka Zorić, Foto: Starsport

domiinacija

Meč karijere kapitena Kragujevčana

Objavljeno: 17:08h

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca savladali su na svom terenu Mladost iz Lučana rezultatom 4:1 u okviru 13. kola Superlige Srbije.

Apsolutni junak Kragujevčana bio je Luka Zorić koji je postigao savršeni het-trik i otvorio vrata svom timu ka velika tri boda.

On je već u 5. minutu posle fantastične akcije doneo prednost Radničkom, nakon što je golmana Sašu Stamenkovića matirao levom nogom.

Zorić je potom u 48. minutu povisio na 2:0, a ovog puta gol je postigao desnom nogom.

Savršeni het-trik omaleni fudbaler Radničkog kompletirao je golom glavom u 80. minutu posle asistencije Milutina Vidosavljevića.

Do kraja meča videli smo još dva gola, Mladost je uspela da smanji na 3:1 golom Ivana Miloševića u 92. minutu sa bele tačke, ali je Viodosavljević dva minuta kasnije postavio konačnih 4:1.

Radnički je tako nastavio sa dobrim partijama pod vođstvom Feđe Dudića i sada se nalazi na poziciji 12, dok su Lučanci deveti.