PSŽ RAZBIO MILAN: Minimalac Borusije - podela "plena" Seltika i Atletika
Pari Sen Žermen - Milan, Foto: EPA-EFE/MOHAMMED BADRA

liga šampiona 3. kolo

Zanimljivo veče u Ligi šampiona

Objavljeno: 23:38h

Fudbaleri Pari Sen Žermena ubedljivo su slavili protiv Milana 3:0 u 3. kolu grupne faze Lige šampiona.

Domaćin je poveo u 13. minutu golom Kilijana Mbapea, da bi Kolo Muani u 53. minutu povećao na 2:0.

Konačan rezultat postavio je Li Kang In.

U istoj grupi Borusije iz Dortmunda je minimalcem slavila protiv Njukasla. Strelac jedinog gola je bio Feliks Nmeče.

Standings provided by Sofascore

U grupi E Seltik i Atletiko podelili su bodove, pošto je u Škotskoj bilo 2:2.

Seltik je došao u prednost već u 4. minutu kada je Furuhaši bio precizan.

Nekih 20ak minuta kasnije je viđeno izjednačenje kada je Grizman pogodio posle odbitka za 1:1.

Do poluvremena je pogodio Palma za novo vođstvo gostiju, ali je u 53. minutu Alvaro Morata postavio konačan rezultat 2:2.

Antverp je ubedljivo poražen na domaćem terenu od Porta sa 4:1 u grupi H.

Domaći su poveli u 37. minutu preko Jusufa i sa tim rezultatom se otišlo na poluvreme.

Porto je konačno materijalizovao bolju igru u 46. minutu, a strelac je bio Evanilson. Preokret je viđen u 54. minutu preko Eustakija, da bi Evanilson do kraja još dvaput pogodio gol Antverpa i kompletirao het-trik.