Juveov autobus odvezao Barsu do poslednje stanice, Monako ponovo oduševio Evropu! (VIDEO)

liga šampiona, 1/4 finala

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča možete da pratie uz naš dobro poznati "lajv-blog"
Objavljeno: 22:44h

90' Meč u Kataloniji je završen! Bufon i drugari su stavili katanac koji nije bilo moguće obiti! 0:0! Gotovo je i u Kneževini! 3:1!

81' Lemar je iskoristio kriminalnu grešku jednog od defanzivaca Dortmunda, a potom asistirao za Žermena koji je ušao u igru samo nekoliko trenutaka ranije! 3:1, gotovo je!

74' Đanluiđi Bufon nikada nije primio gol od Mesija!

62' Pogrešio je Bufon i "dodao" loptu Suarezu koji je asistirao Mesiju, ali gola nema! Najbolja prilika za Barsu na meču!

57' Miriše na novi gol u Kneževini, ali ostaje da se vidi u čijoj mreži! U Kataloniji, što se kaže žargonski - ništa spec.

48' Roooooooooooojs!!! Da li se Dortmund vraća! 2:1!

Mečevi su nastavljeni!

GOTOVO JE I U KNEŽEVINI! Dortmund je dao gas u finišu, ali sve je to nedovoljno za prolaz dalje ili produžetke!

GOTOVO JE PRVO POLUVREME U BARSELONI! Sjajno igra Juve defanzivno, Katalonci su bez rešenja!

37' Bedem Juvea deluje sjajno na ovom meču, jednostavno Barsa nema gde! Čini nam se da nećemo videti novi "slučaj PSŽ"... Nije uzbudljivo ni u Kneževini, čini se da je i Monako završio posao... Ali, pred nama je više od 50 minuta fudbala...

27' U Kataloniji stvari ne ide od noge Barseloni za sada - pletu mrežu domaći oko gola Juventusa, ali za sada imaju samo tri šuta na gol!