Juveov autobus odvezao Barsu do poslednje stanice, Monako ponovo oduševio Evropu! (VIDEO)

liga šampiona, 1/4 finala

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča možete da pratie uz naš dobro poznati "lajv-blog"
Objavljeno: 22:44h

Poznati su svi učesnici polufunala Lige šampiona!

Posle sjajno odigranih dvomeča madridskim velikanima su se u odabranom društvu pridružili Juventus i Monako koji su bez većih problema odbranili prednost iz prvih mečeva nad Barselonom, odnosno Borusijom!

U Kataloniji je bilo 0:0, a u Kneževini 3:1 za domaće!

Navijači Katalonaca su se nadali da bi mogao da se ponovi scenario iz osmine finala i dvomeča sa PSŽ-om, ali granitna odbrana italijanskog velikana nije dozvolila ni delić nade svom rivalu!

Juve je sjajno pripremio meč, zatvorio prilaze golu, a svom rivalu je dozvolio tek nekoliko ozbiljnijih šansi koje nisu pretvorene u gol! ostalo je 0:0!

A u Monaku, nova rapsodija sjajnih Kneževa!

Već do 18. minuta Kneževi su vodili sa 2:0 pogocima Mbapea i Falkaa, a Nemci se bude u drugom poluvremenu.

Marko Rojs je u 48. minutu smanjio rezultat, Milioneri su zaigrali mnogo bolje nego u prvom delu, ali sve to je bilo nedovoljno!

Tačku na i stavio je Toma Lemar u 81. minutu!

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste uz naš dobro poznati lajv-blog!