OLAJINKA ZA PET MINUTA NAPRAVIO DAR MAR: Pet golova za poluvreme! Ivanić majstorijom vratio prednost! (VIDEO)

Kakav meč

Pršti od golova u Kragujevcu

Objavljeno: 16:13h

Fudbaleri Crvene zvezde gostuju Radničkom iz Kragujevca u okviru Superlige Srbije, a trenutni rezultat je 2:2

Povela je ekipa iz Kragujevca u 21. minut golom Matije Gluščevića, ali radost nije dugo trajala pošto je Piter Olajinka u 29.minutu postigao gol na asistenciju Ndiajea.

A zatim je isti igrač u 33. minutu ponovo postigao gol, a ovog puta je asistent bio Lučić.

Ipak, u 38. minutu meča Čarls Činedu je postigao novi gol za Radnički i tako izjednačio rezultat.

Tu uzbuđenju nije bio kraj, jer je Mirko Ivanić majstorijom izbacio dva igrača i postigao gol nakon još jedne asistencije Lučića.