SON I MEDISON DONELI REMI U DERBIJU SEVERNOG LONDONA! Kriza Čelsija, pobede Brajtona i Liverpula (VIDEO)
Radost Sona i Medisona, Foto: EPA/Tolga Akmen

PREMIJER LIGA, 6. KOLO

Autogol, penal, dva pogotka Heunga i isto toliko asistencija Džejmsa

Derbi Severnog Londona u šestom kolu Premijer lige završen je remijem od 2:2 između Arsenala i Totenhema, iako je domaćin vodio 1:0 i 2:1.

Kristijan Romero dao je autogol u 26. minutu, a izjednačio je kapiten Son Heung Min. Bukajo Saka pogodio je sa penala u 54. minutu.

Konačan rezultat samo minut kasnije postavio je drugim golom Son Heung Min i zanimljivo na drugu asistenciju Džejmsa Medisona.

Brajton je na svom terenu bio bolji od Bornmuta sa 3:1, iako je gost poveo preko Dominika Solankea u 26. minutu.

Usledilo je izjednačenje autogolom Miloša Kerkeza u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Preokret je doneo Kaoru Mitoma golovima u 48. i 77. minutu.

Čelsi četvrtu utakmicu zaredom ne zna za pobedu (dva remija i poraz) pošto je Aston Vila slavila na Stamford bridžu golom Olija Votkinsa u 73. minutu.

Liverpul je pobedio Vest Hem sa 3:1 pogocima Mohameda Salaha u 16. minutu iz penala, Darvina Nunjeza u 60. i Dioga Žote u 85. minutu.

"Čekićari" su se kratko radovali pošto je Džerad Boven poravnao u 42. minutu za rezultat prvog poluvremena.